شرایط و ضوابط

لطفاً قبل از ثبت نام در سیستم قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید.

این توافق متعلق به وب سایت پارس بیتکوین و کلیه وب سایت‌های مربوطه و متصل به دامنه https://parsbitcoin.com می‌باشد.

این توافق نامه روابط بین مدیریت وب سایت پارس بیتکوین و کاربر این وب سایت را تنظیم می کند.

شما موافقت می کنید که برای شرکت در این برنامه در کشور خود از سن قانونی برخوردار باشید و در همه موارد حداقل سن شما باید 18 سال باشد.

این برنامه به عنوان یک معامله خصوصی از قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، قانون مبادله اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1934 و قانون شرکت سرمایه گذاری ایالات متحده از سال 1940 و سایر قوانین ، مقررات و اصلاحات آن معاف است. ما یک بانک مجاز یا یک شرکت امنیتی نیستیم.

شما موافقت می کنید که تمام اطلاعات ، ارتباطات ، مواد بدست آمده از پارس بیتکوین ناخواسته هستند و باید به صورت خصوصی ، محرمانه و در برابر هرگونه افشا محافظت شوند.

تمام داده های داده شده توسط یک عضو به پارس بیتکوین فقط به صورت خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد و برای اشخاص ثالث افشا نمی شود و پارس بیتکوین هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست دادن داده ها ندارد.

شما موافقت می کنید که کلیه مدیران و اعضا از هر گونه مسئولیتی مبرا باشند. شما خودتان سرمایه گذاری می کنید و توافق می کنید که عملکرد گذشته تضمین صریح عملکرد مشابه در آینده نیست. شما موافقت می کنید که تمام اطلاعات ، ارتباطات و مطالبی که در این سایت خواهید یافت به عنوان یک موضوع اطلاعاتی و آموزشی در نظر گرفته می شود و نه یک موضوع مشاوره سرمایه گذاری.

این حق برای ما محفوظ است که قوانین ، کمیسیون ها و نرخ های برنامه را در هر زمان و با صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی تغییر دهیم ، به ویژه به منظور رعایت یکپارچگی و امنیت منافع اعضا. شما موافقت می کنید که بررسی شرایط فعلی فقط به عهده شما است.

پارس بیتکوین هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات ندارد. همچنین شما موافقت می کنید که به قوانین محلی ، ملی و بین المللی خود احترام بگذارید.

ادامه استفاده از این وب سایت به معنای این است که کاربر توافق نامه و تغییرات ایجاد شده در این توافق نامه را پذیرفته است.